3 590 Kč –14 %
Crazy Fish Prut Perfect Jig 2,45m 0,6-7g 2-díl
Loading...

Crazy Fish Prut Perfect Jig 2,45m 0,6-7g 2-díl

Kód: CFPJ-81-UL-SS
Akce
Neohodnoceno
Značka: Crazy Fish
Na tento produkt se nevztahují další slevy.

Tento prut je to dokonalý nástroj pro jigging. Řada PERFECT JIG se skládá z prutů od ultralehkých až po těžké jigovací.

Detailní informace

3 590 Kč –14 % 3 087 Kč
DOPRAVA ZDARMA
Skladem na ext. skladě
Předpokladáné datum doručení:
30.4.2025
Možnosti doručení
Věrnostní program
Nejvýhodnější věrnostní program
slevy 5 až 15%
Mega prodejna v Praze
Mega prodejna v Praze
vystaveno více než 20 000 produktů
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1999 Kč
Nejširší sortiment
Nejširší sortiment
v nabídce více než 50 000 produktů

Detailní popis produktu

Tento prut je to dokonalý nástroj pro jigging. Řada PERFECT JIG se skládá z prutů od ultralehkých až po těžké jigovací.

Štíhlý a rychlý blank prutu Crazy Fish Perfect Jig se vyznačuje skvělou komunikací s rybářem a díky své tuhé páteři umožnuje skvěle proseknout i ty nejtvrdší čelisti dravců!!

Přívlačové pruty Crazy Fish Perfect Jig jsou vhodné nejen při lovu s gumovými nástrahami, ale velmi se osvědčili i při vláčení s rotačními třpytkami a woblery.

Blank s extra rychlou akcí je vyroben z vysokomodulového uhlíku TORAY s modulem 30T + 40T a japonský blank je již polovinou úspěchu. Komponenty FUJI uvádějí prut do stavu harmonie. Lehký, velmi pevný, dalekonosný a rezonanční blank vám dodá pocit pohodlí i při dlouhých rybářských výpravách.

Parametry:
Délka prutu 2,45 m
Akce prutu 0,6-7 g
Počet dílů 2
Transportní délka 127 cm
Typ oček Fuji
Typ rukojeti dělená EVA pěna
Hmotnost prutu 94 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlačové
EAN: 48471161811219
Počet dílů: 2
Akce prutu: 0-10g
Délka prutu: 2,5m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

68-2

Silikonové nástrahy Crazy Fish™ jsou odpovědí na dlouho opožděnou potřebu vyvinout silikonové nástrahy pro naše řeky a ryby. Modely byly vytvořeny s ohledem na specifika nádrží Evropy za účasti nejlepších odborníků. Každá násraha je testována, poté je finalizována s ohledem na výsledky testu. Optimalizujeme tvar, konzistenci, síla, chuť, vůně a barvy.